reflexní obrázek svítí ve tmě


tlumení nárazů v oblasti paty


prodyšná podrážka


froté stélka


dýchající podešev


obuv do deště


mrazuvzdorné


zatepleno 100% přírodní ovčí vlnou


extrémě lehké


materiál EVA - extra lehký kopolymer


termokaučuk - zachovává průžnost i při nízkých teplotách


materiál PVC


reflexní prvek


vyjímatelná vložka


vyjímatelná vložka THERMOREFLEX™

Karla Stejskalová
Bělkovice-Lašťany 455
783 16 Bělkovice

(okres Olomouc)

telefon: +420 604 701 539
e-mail:

IČ: 76531376

© 2010-2015

Pozor, z technických důvodů je prodej pozastaven!

Seznam výrobců

Adidas

Sportovní dětská kvalitní obuv s Ortholite® vnitřní vložkou v obuvi.

Barea

Školská zdravotní, ortopedická dětská obuv.

Beďa obuv

Befado

Befado je firma, která již 80 let vyrábí obuv za pomocí nejmodernějších technologií. Celková produkce firmy Befado dosahuje více než 2 milionů párů ročně. Nový katalog několikrát ročně. Všechny botičky od značky Befado mají certifikát ITC Zlín.

 Befado je držitelem následujících certifkátů a atestů:

Befado obuv získala certifikát ITC Zlín a.s

Befado je držitelem atestu "Zdrowa stopa"

Výrobky získaly ocenění "Nejlepší v Polsku"

Ocenění " Certifikát zřetelnosti"

Je držitelem certifikátu "Solidní firma pro rok 2010"

V roce 2009 získala 2.místo - "Ocenění klientů"

Certifikát Polská jakost pro rok 2011

Projekt panáček - humanitární podpora dětí

 

- nové dýchající protiskluzové a ohebné pdešve, zpevněná pata a boky pro správnou stabilizaci chodidla.

 

Vlastnosti obuvi Befado


Dbuv  je držitelem atestu " Zdrowa s 

Dětská obuv Befado získala certifikát ITC Zlín a.

Big Fish

Big Fish je originální značka kvalitní obuvi z pravé usně s unikátní technologií měkkého nášlapu a anatomicky tvarovanou stélkou.  Zákazníci jsou ji věrni již 10 let.

Kožené pantofle s gumokorkovou podešví se staly na českém a slovenském trhu evergreenem. Jsou pohodlné, kvalitní a nikdo jim neřekne jinak než „korkáče“. Jeden pár na doma, jeden do kanceláře nebo jako přezůvky do škol a školek pro zdravé nohy vašich dětí. S koženými pantoflemi Big Fish jednoduše vplujete do pohodlí a pohody. Speciální polštářková technologie tlumí našlapování, anatomicky tvarovaná stélka a nastavitelné pásky zaručí pohodlí na noze. Obujte originální pantofle Big Fish! Věrnost se prostě nosí…

Značka Big Fish je sázkou na jistotu.

  • kvalitní kožený svršek
  • pevné přezky, které drží nohu na svém místě
  • kožená anatomicky tvarovaná stélka s technologií měkkých polštářků
  • odolná a zároveň lehká gumokorková podešev
  • trvanlivost a příznivá cena

Unikátní polštářková technologie pro měkký nášlap

Obuv Big Fish je vybavena speciální technologií Soft Impact Cushion. Jedinečné tlumící polštářky ve stélce zajišťují chodidlům měkčí nášlap a zvýšené pohodlí. Anatomicky tvarovaná stélka je příjemná na omak a podporuje „úchopovou“ funkci chodidla.

Bugga

Dětská kvalitní celoroční a zimní obuv.

Demar

Firma Demar byla založena v roce 1978. Díky dlouholeté zkušenosti, vývoji nových technologií a vášni pro vytváření nových produktů si získala uznání u nejnáročnějších klientů z celého světa. Výrobních kapacita všech továren Demar umožňuje vyrobit více než 2,5 milionů párů obuvi ročně u nás známé pod značkou demar - boty pracovní, obuv pro myslivce a rybáře, demarkids - holínky a sněhule, demarhobby - rekreační obuv.

Jako jediná společnost na domácím trhu s takovým technologickým potenciálem a odbornou znalostí byl Demar vybrán, aby zavedl nové návrhy obuvi pro polskou armádu. Ročně Demar vyrobí jak pro armádu a další zahraniční vojenské jednotky několik set tisíc párů obuvi. Většina obuvi je vyrobena technologií přímého vstřikování (nejodolnější spojení svršku a podešve). Obuv je vyráběna také s moderní voděodolnou membránou OutDryTM. Demar využívá zkušeností získaných při výrobě vojenské obuvi pro výrobu obuvi v nejvyšší kvalitě.

Disney

DPK

Společnost D.P.K. vyrábí své výrobky z materiálů prověřených Institutem pro testování a certifikaci a.s. Zlín s vědomím, že dítě, které se učí chodit, musí být obuto v kvalitní obuvi. Celá kolekce dětské obuvi, ve velikostech 18-30 prochází náročnými testy jak po hygienické, tak i po ortopedické stránce, což umožňuje označovat výrobky visačkou - zdravotně nezávadná obuv se symbolem Žirafy.

Essi

Cena i výborná kvalita je ve vzájemné symbioze. Essi se specializuje výhradně na výrobu dětské obuvi z přírodního materiálu. Tajemství bot spočívá v dokonalém výrobním procesu, která je vyrobena s usňového materiálu, který zajistí bezpečí a komfort dětské nožičky. Botička s usně je zdravotně nezávadná, pro rodiče je důležité, že obuv je certifikovaná akreditovanou laboratoří, která dokladuje preciznost zpracování bez závadných jevů.

Dětská obuv Essi zaručuje kvalitní výrobek, zpracovaný a promyšlený do nejmenšího detailu. Navíc se jedná o českého výrobce, který nikdy nezklame. V nabídce najdete celoroční botičky a sandálky.

Fare

FARE vyrábí obuv dětskou, chlapeckou, dívčí, dámskou a pánskou. Všechny tyto segmenty se dále vyrábí v celoročním, letním a zimním provedení. Od roku 2003 vyrábí FARE také obuv trekingovou, vybavenou klima membránou. Trekingová obuv je vyráběna od číslo 23 ve všech velikostech, včetně nadměrných a to až do čísla 49. V roce 2007 byl na četné žádosti odběratelů doplněn výrobní program FARE o dětskou domácí obuv. Předností této obuvi je odpružený došlap, přetvarovaná kaple a opatek, klenková podpora a precizní zpracování. Za zmínku určitě stojí také Thomasův podpatek, který je ortopedickými odborníky velmi doporučován.

     Hlavní zaměření ve FARE ale neustále zůstává na obuv pro děti. Tomuto programu je věnována dlouhodobě nejvyšší pozornost a jistě není náhodou, že značka FARE si postupně získala dominantní postavení na Českém trhu s dětskou obuví. Téměř celá kolekce dětské obuvi je certifikovaná s právem označení visačkou Žirafa a také Česká kvalita.

    Kolekce společnosti FARE je pravidelně dvakrát ročně obměňována a doplňována, vždy v měsíci únoru a srpnu. V kolekci firmy FARE můžete dnes sledovat více jak 400 vzorů, které se neustále vyvíjí a vylepšují o získané poznatky. Všechny vzory splňují základní funkci chránit nohu, ale důležitou roli hraje také to, aby obuv dobře vypadala. Obě tyto věci patří neodmyslitelně k sobě a jedna bez druhé by neobstála. Proto je práce designéra a modeláře obuvi velmi důležitá. Inspiraci čerpá designér neustále v nových módních trendech a v prostředí v kterém žije.

Glagla

Ultralehká dětská obuv, která snižuje pocení nohou až o 50% a odvádí 3krát více vlhkosti. Více info na stránkách www.glaglacz.com.

Head

Rakouská značka HEAD je předním světovým výrobcem a prodejcem prémiového sportovního vybavení, oblečení a obuvi zejména pro raketové, zimní a outdoorové sporty.
 
HEAD je součástí mezinárodní skupiny HEAD NV, světové špičky v oblasti sportovního zboží, která vyrábí značky HEAD, PENN, TYROLIA, MARES a DACOR.
 Značka HEAD byla založena v roce 1950. Produkty značky jsou prodávány ve více než 80 zemích světa a mnohé z nich se staly lídry na trhu.
 
Značku HEAD si oblíbili profesionální i amatérští sportovci. Popularitu značce přinesla i řada vítězství sportovních špiček ve světových tenisových turnajích a lyžařských závodech. 

Ipanema

Obuv pro volný čas značky Ipanema svými pestrými vzory odráží barvu a rozmanitost Brazilské kultury. Evokuje svěžest, vášeň, žhavé letní slunce a příjemnou atmosféru brazilských pláží. Díky speciálně vyvinuté technologii poskytují maximální pohodlí a komfort.

Jonap

Firma JONAP  vznikla v roce 1992. Má dlouholeté zkušenosti ve výrobě domácí obuvi a šití svrškových dílů obuvi.

Od roku 1998 je naší hlavní činností výroba dětské domácí obuvi.Tuto obuv jsme Vám schopni dodávat přímo do vašich obchodů a skladů v úplném dětském velikostním sortimentu i pouze jednotlivá čísla, v pestré škále barev, v prvotřídní kvalitě a v příznivých cenách.

Dětská domácí obuv je řádně certifikovaná státní zkušebnou ITC Zlín a má právo užívat označení ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÁ OBUV uděleno českou obuvnickou asociací ve Zlíně.

V roce 2008 jsme rozšířili vy´robu o dětskou koženou obuv, kterou vyrábíme podle zásad zdravotní nezávadnosti.

Správná obuv je zárukou, že nohy Vašeho dítěte nebudou deformovány či jinak poškozeny v průběhu nošení.

KangaROOS

Americká značka KangaROOS je charakteristická svým sportovně - fashion vzhledem, který využívá know- how funkční obuvi. Jedinečného odlišení dosáhla tato značka zabudováním malé kapsičky do každé obuvi.

KAPPA

Konsorcium T+M

KONSORCIUM T+M, s.r.o. - kolekce dětské celoroční a vycházkové obuvi.

 
Kolekce dětské celoroční obuvi firmy KONSORCIUM T+M s.r.o. splňuje náročné požadavky na zdravotní nezávadnost, na ortopedicky vhodnou konstrukci obuvi, na přísné hygienické atesty i na bezpečnost při nošení.

Navaho

Tradice a klasika? Ano, ale to není všechno. S novými nároky přichází i do této oblasti pestrá nabídka aktuálních trendů, funkčních technologií a neotřelých barev a vzorů. Zančka Navaho tyhle požadavky splňuje.

Obuv v klasické linii bot pro reprezentativní okamžiky klade důraz na kvalitní materiály a nadčasový střih. Dynamické, atraktivní, barevné, ale také tvarové zpracování a maximální pohodlí - to jsou klíčová hesla casual řady značky Navaho. Modely balancují svým designem na pomezí klasiky a sportovního stylu a čerpají inspirací z aktuálních trendů.

Nike

Obutex

Peddy

DĚTSKÁ OBUV PEDDY

Dětská obuv Peddy je určena všem malým zákazníkům. Hodí se pro všechny děti, které milují veselé barvy a pohodlnou obuv.Výrobce značky Peddy klade maximální důraz na použití kvalitních materiálů a perfektní zpracování. Neméně klade důraz i na atraktivní design. Skvělý střih jen potvrzuje precizní značku Peddy.

Každou sezonu přicházení s novou kolekcí. Použití skvělých technologií vždy potěší spokojené zákazníky. Jsou skvělé na běhání po venku i na hraní klukovských her. Speciální technologie Tripletex je voděodělná membrána, která nepropustí vlhkost z vnějšího okolí dovnitř boty. Zároveň umožnuje odpařování potu z vnitřního prostředí směrem ven. Peddy má široký výběr obuvi jak pro nejmenší děti, tak i pro předškoláky a školáky. Vyberte si sportovní boty, vycházkové boty, sandálky, přezůvky nebo oblíbené letní tenisky. 

Dětská obuv Peddy dbá zejména na dětskou bezpečnost a ochranu. Proto je obuv opatřena reflexním označením pro lepší viditelnost dětí na komunikacích. Je správnou volbou pro naše nejmenší.

Protetika

Slovenský výrobce dětské kožené obuvi.

Puma

Rider

Rider je jedinečná značka brazilské obuvi pro volný čas. Agresivní jihoamerický design a ty nejkvalitnější materiály doplněné zajímavými technologiemi vám zpříjemní chvíle odpočinku ve městě, na pláži nebo po sportovním výkonu.

Santé

Dětská obuv Sante splňuje ty nejpřísnější normy ohledně kvality, materiálu, zpracování i vzhledu, takže dokonce získala certifikát „Žirafa“, který zajišťuje, že nakupujete opravdu kvalitní a zdravotně nezávadné zboží. V nabídce společnosti Sante můžete pro své dítě zakoupit jak uzavřenou obuv (například botky na suchý zip, s tkaničkami, šněrováním i vyšší kotníčkové), tak i otevřenou obuv (různé typy sandálů, pantoflí či plážové obuvi).